Spotkanie między Arka Gdynia i Górnik Polkowice zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Miejski

Arka Gdynia vs Górnik Polkowice zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2022-03-06 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się Arka Gdynia i Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia oraz Górnik Polkowice wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: A. Deja 23' 1-0 M. Dobrotka 69' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 9'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 48'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Arka Gdynia stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Odra Opole.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi potyczki ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak A. Deja M. Szuszkiewicz wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między graczami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że mecze męczą fana. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, przepiękne bramki oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Arka Gdynia oraz Górnik Polkowice oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.