Na obiekcie Stadion Górnik dnia 2023-03-05 11:30 odbyło się spotkanie Górnik Polkowice vs Kalisz - końcowy wynik 1-3

W dniu 2023-03-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Górnik Polkowice a Kalisz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice oraz Kalisz zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: K. Lipkowski 28' 0-1 P. Giel 59' 0-2 N. Zawistowski 65' 0-3 A. Piech 77' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: E. Bilokin 9' K. Krasa 18' D. Makuch 57' R. Karmelita 63' A. Piech 90'

Żółte kartki Kalisz: F. Kendzia 22'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Śląsk Wrocław II a Kalisz z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Pogoń Siedlce.

Bardzo często liczni fani śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak E. Bilokin F. Kendzia często gwarantują wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż mecze męczą fana. Nieustannie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać widowiska sportowe ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Polkowice oraz Kalisz z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.