ŁKS Łódź II vs Kalisz, wynik spotkania: 3-0

W dniu 2023-08-27 13:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy ŁKS Łódź II a Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź II a Kalisz wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: K. Ibe-Torti 14' 1-0 A. Ślęzak 45' 2-0 O. Koprowski 78' 3-0

Żółte kartki ŁKS Łódź II: A. Slezak 40' P. Janczukowicz 64' M. Bakowicz 89'

Żółte kartki Kalisz:

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu ŁKS Łódź II stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Bytom natomiast Kalisz z Stal Stalowa Wola. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Chojniczanka Chojnice.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak A. Slezak wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami są niezwykle zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Regularnie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. ŁKS Łódź II oraz Kalisz jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.