Mecz GKS Katowice - Górnik Polkowice dnia 2022-04-02 16:00 - 1-2

Dnia 2022-04-02 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: A. Purzycki 21' 0-1 A. Woźniak 83' 1-1 M. Szuszkiewicz 90' 1-2

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 29' F. Kozlowski 70'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Piatkowski 89' J. Szymanski 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak G. Janiszewski M. Piatkowski częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki nudzą fana. Stale zdarzają się ostre sytuacje na faul, wyśmienite bramki czy asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych orazśledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak GKS Katowice oraz Górnik Polkowice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.