Spotkanie Stomil Olsztyn vs Górnik Polkowice zakończone wynikiem 0-4 na stadionie Stadion OSiR dnia 2022-03-20 14:00

Stomil Olsztyn vs Górnik Polkowice zakończony wynikiem 0-4.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-4.

W dniu 2022-03-20 14:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Piatkowski 45' 0-1 E. Sobkow 48' 0-2 M. Piatkowski E. Sobkow 63' 0-3 M. Biernat M. Piatkowski 90' 0-4 J. Ratajczak

Żółte kartki Stomil Olsztyn: T. Tymosiak 37' K. Lafrance 45' S. J. Bwanga 57' W. Reiman 65'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 22' A. Hafez 31'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stomil Olsztyn stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Miedz Legnica a Górnik Polkowice zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak T. Tymosiak M. Biernat wielokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Natrafiamy na brutalne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, przechodzące do historii asysty czy gole gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga. Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion OSiR.