Mecz pomiędzy Stomil Olsztyn i Górnik Polkowice dnia 2022-08-13 14:30 na stadionie Stadion OSiR - 2-1

W dniu 2022-08-13 14:30 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Stomil Olsztyn a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: A. Hafez 23' 0-1 J. Tecław 59' 1-1 J. Tecław 87' 2-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Krawczun 3' S. Szypulski 60' J. Madrzyk 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Ratajczak 41' D. Makuch 60' F. Baranowski 76' K. Fryzowicz 85'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Chrobry Głogów a Górnik Polkowice zmierzy się z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Sandecja Nowy Sącz.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. H. Krawczun J. Ratajczak nierzadko zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe faule, przepiękne gole oraz asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Stomil Olsztyn oraz Górnik Polkowice i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR.