Spotkanie ŁKS Łódź II kontra Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2023-09-10 12:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Zmierzyły się ŁKS Łódź II i Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź II oraz Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: O. Koprowski 89' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź II: J. Zajac 13' J. Radzinski 45' O. Koprowski 69' M. Lipien 72'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Rutkowski 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Bielawski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź II zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Kotwica Kołobrzeg a Sandecja Nowy Sącz z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Hutnik Kraków.

Kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak J. Zajac M. Rutkowski wielokrotnie gwarantują wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że spotkania nie są warte uwagi. Wielokrotnie trafiamy na nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, widowiskowe bramki i asysty dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. ŁKS Łódź II oraz Sandecja Nowy Sącz i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.