Mecz Podbeskidzie - Górnik Polkowice dnia 2021-11-20 17:00 - 4-0

Podbeskidzie - Górnik Polkowice, wynik 4-0.

Po pierwszej połowie meczu między Podbeskidzie oraz Górnik Polkowice wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Dnia 2021-11-20 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się Podbeskidzie i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Scalet 8' 1-0 M. Scalet 56' 2-0 K. Biliński 76' 3-0 T. Milašius 79' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 86'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 21' B. Zoladz 32' M. Biernat 53' M. Magdziak 59'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 59'

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Podbeskidzie stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Górnik Polkowice podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Złożone z zdolnych graczy drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak T. Milasius M. Magdziak wielokrotnie zapewniły wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Bardzo często zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Podbeskidzie oraz Górnik Polkowice jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.