Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice i Znicz Pruszków dnia 2023-04-01 11:00 na stadionie Stadion Górnik: końcowy wynik 1-2

Dnia 2023-04-01 11:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 25 pomiędzy Górnik Polkowice a Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Górnik Polkowice a Znicz Pruszków wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: M. Firlej 31' 0-1 M. Firlej D. Barnowski 41' 0-2 K. Wingralek 44' 0-3 D. Yukhymovych 47' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Krasa 79'

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 27' J. Wojcicki 50' D. Yukhymovych 52'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy a Znicz Pruszków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu z zapałem śledzą ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak K. Krasa S. Nagamatsu nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader zażarte, rzadko bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Stale obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe bramki oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Polkowice oraz Znicz Pruszków w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.