Mecz Górnik Polkowice vs Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Górnik Polkowice a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-03-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się Górnik Polkowice oraz Widzew Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 32' R. Karmelita 57' M. Piatkowski 58' M. Bojdys 65' M. Szuszkiewicz 75' M. Opalacz 85' M. Bojdys 87' E. Sobkow 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Lipski 45' M. Kreuzriegler 56'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Bojdys 87'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Dzisiaj kibice z zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak A. Purzycki P. Lipski często serwują wyśmienitym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często okazuje się, że spotkania nas męczą. Natrafiamy na wyjątkowe asysty oraz gole, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Polkowice i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GOS.