Dnia 2023-06-04 16:00 na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej miało miejsce spotkanie pomiędzy Garbarnia Kraków oraz Górnik Polkowice zakończone wynikiem 3-1

Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Garbarnia Kraków a Górnik Polkowice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-06-04 16:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Garbarnia Kraków a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: J. Karbownik 76' 1-0 M. Piatkowski 79' 1-1 J. Karbownik 83' 2-1 M. Assinor 90' 3-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: B. Mruk 53' M. Bartkow 70' B. Purcha 85'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 63' M. Czarny 89'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak B. Mruk M. Magdziak nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym kibicom wiele wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że mecze przynudzają. Trafiamy na książkowe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Garbarnia Kraków i Górnik Polkowice z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.