Mecz pomiędzy Górnik Polkowice i Zagłębie Lubin II na stadionie Stadion Górnik dnia 2022-10-15 11:00: wynik 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Górnik Polkowice i Zagłębie Lubin II wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-10-15 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Górnik Polkowice a Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: S. Kiebzak 89' 1-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 8' K. Poczwardowski 27' J. Ratajczak 45' R. Karmelita 80' M. Idzik 84'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Posmyk 12' M. Kizyma 52' O. Slawinski 62' D. Pakulski 88'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg a Zagłębie Lubin II z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak K. Fryzowicz M. Posmyk często sprawiają wspaniałym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Często natrafiamy na przechodzące do historii bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są nader zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze nudne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Górnik Polkowice i Zagłębie Lubin II z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.