Mecz Górnik Polkowice - Jastrzębie zakończony wynikiem 4-0

Górnik Polkowice - Jastrzębie zakończony wynikiem 4-0.

Pierwsza część spotkania między Górnik Polkowice i Jastrzębie zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2022-11-12 12:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Górnik Polkowice a Jastrzębie.

Gole strzelali: A. Piech 48' 1-0 A. Piech 81' 2-0 A. Piech 87' 3-0 B. Dyszy 90' 4-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 27' D. Burka 50' J. Ratajczak 58'

Żółte kartki Jastrzębie: B. Borun 45' P. Lech 69'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to R. Marciniak. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Jastrzębie z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Siarka Tarnobrzeg.

W dobie dzisiejszych czasów fani z entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Magdziak B. Borun niejednokrotnie zapewniły wyborowym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Regularnie natrafiamy na przechodzące do historii gole i asysty, bezwzględne faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między drużynami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, że potyczki nas męczą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Górnik Polkowice i Jastrzębie oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.