Spotkanie między Górnik Polkowice i Hutnik Kraków na stadionie Stadion Górnik - 1-0

Górnik Polkowice - Hutnik Kraków wynik 1-0. W dniu 2022-09-17 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Hutnik Kraków.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Polkowice a Hutnik Kraków zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: A. Hafez 37' 1-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: T. Kolbon 23' M. Magdziak 39' D. Pisarek 45' A. Hafez 75' M. Idzik 90'

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Kielis 27' P. Serafin 83'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg a Hutnik Kraków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak T. Kolbon P. Kielis częstokroć zaserwowały własnym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami piłkarskimi są bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Ustawicznie obserwujemy przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Górnik Polkowice oraz Hutnik Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.