Spotkanie Polonia Warszawa - Górnik Polkowice dnia 2022-10-21 17:11: końcowy wynik 3-0

Pierwsza część spotkania między Polonia Warszawa a Górnik Polkowice zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-10-21 17:11 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Polonia Warszawa a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Kluska 15' 1-0 W. Fadecki 27' 2-0 M. Fidziukiewicz 64' 3-0

Żółte kartki Polonia Warszawa: T. Welna 11' W. Fadecki 46' L. Piatek 69' E. Mikolajewski 77'

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Dyszy 50' A. Piech 66' M. Magdziak 85'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Ostrowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Jastrzębie.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. T. Welna B. Dyszy stale sprawiają wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na brutalne faule, wspaniałe bramki oraz asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między graczami z ligi są zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Polonia Warszawa i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.