Na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz Kotwica Kołobrzeg vs Górnik Polkowice - 1-0

Kotwica Kołobrzeg vs Górnik Polkowice 1-0. Dnia 2022-10-08 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Kotwica Kołobrzeg oraz Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Górnik Polkowice wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: D. Kostkowski 73' 1-0

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: D. Kostkowski 18' J. Soljic 82' P. Witasik 87'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Gajda 44' M. Magdziak 61' D. Pisarek 90' M. Bojdys 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania - M. Pelka. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków.

Wierni fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak D. Kostkowski M. Gajda nierzadko zaserwowały własnym wiernym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Zdarzają się brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, przepiękne asysty oraz bramki, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zażarte, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to spotkania nudne. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iprzeglądać spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Kotwica Kołobrzeg i Górnik Polkowice jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.