Motor Lublin vs Górnik Polkowice, wynik meczu 3-1

Motor Lublin vs Górnik Polkowice 3-1. W dniu 2023-02-24 17:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Motor Lublin a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa spotkania między Motor Lublin oraz Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: R. Karmelita 12' 0-1 K. Wełniak 16' 1-1 J. Lis 79' 2-1 B. Zbiciak 82' 3-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Kosior 22' W. Reiman 45' S. Rudol 59'

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Kuzma 68' 86' D. Burka 89'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia meczu - P. Szypula. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Motor Lublin stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Kalisz. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Wielu kibiców śledzi interesujące poczynania w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak M. Kosior J. Kuzma wielokrotnie sprawiają fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami okazują się zagorzałe, rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Stale zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Motor Lublin oraz Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Arena Lublin.

Zainteresowany tematem piłki nożnej? Kliknij tutaj i przeczytaj ciekawy artykuł!