Mecz Siarka Tarnobrzeg kontra Górnik Polkowice zakończony wynikiem 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Siarka Tarnobrzeg i Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-09-24 14:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: O. Yatsenko 23' 1-0 P. Mróz 66' 2-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Żółte kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania - S. Łężny. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn natomiast Górnik Polkowice z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

Wierni kibice śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak nieraz zapewniły wyśmienitym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wspaniałe gole czy asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, że mecze nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Siarka Tarnobrzeg i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.