Mecz między ŁKS Łódź i Górnik Polkowice zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz

ŁKS Łódź vs Górnik Polkowice 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź oraz Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-10-30 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Rygaard 31' 1-0 K. Wacławczyk 74' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 45' R. Pirulo 49' O. Koprowski 54' M. Wolski 61'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Bancewicz 27' B. Zoladz 35' B. Zoladz 71'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 71'

Główny sędzia meczu to S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu ŁKS Łódź stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Fani śledzą starcia w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak A. Dominguez M. Bancewicz częstokroć zaserwowały kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Interesujące zmagania między zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania drętwe. Zdarzają się widowiskowe gole oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. ŁKS Łódź oraz Górnik Polkowice jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.