Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice i Miedz Legnica dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie Stadion Górnik - 0-1

Dnia 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Górnik Polkowice i Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice oraz Miedz Legnica wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: M. Lehaire 33' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 41' M. Biernat 65' A. Hafez 71' A. Kozubal 72'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 6' F. Balcewicz 52' R. Hoogenhout 66' M. Lehaire 67'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Polkowice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Miedz Legnica z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często liczni kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Szuszkiewicz M. Garuch nierzadko zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele niesamowitych emocji. Stale obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, nie często bywa, że mecze przynudzają. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Górnik Polkowice oraz Miedz Legnica jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.