Mecz Hutnik Kraków vs Górnik Polkowice zakończony wynikiem 3-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Hutnik Kraków a Górnik Polkowice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Hutnik Kraków a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Wrobel 31' 1-0 M. Drag 62' 2-0 M. Idzik 66' 2-1 K. Swiatek 90' 3-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Kubowicz 35' K. Wenger 75' H. Karpinski 80' M. Drag 85'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 39' J. Kuzma 45' E. Bilokin 56' E. Bilokin 81' 82'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: E. Bilokin 81'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hutnik Kraków stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak D. Kubowicz M. Magdziak często zapewniły swoim stałym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Niesamowite zmagania między graczami bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż potyczki nie są interesujące. Bardzo często zdarzają się efektowne gole i asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych oraz przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Hutnik Kraków oraz Górnik Polkowice w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Suche Stawy.