Spotkanie Górnik Polkowice kontra SKRA Częstochowa, wynik 0-0

Górnik Polkowice kontra SKRA Częstochowa, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-10-03 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i SKRA Częstochowa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 7' M. Palaszewski 29' M. Opalacz 50'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Stromecki 39' S. Szymanski 77'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Górnik Polkowice stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce natomiast SKRA Częstochowa z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak B. Zoladz M. Stromecki nieprzerwanie gwarantują wyborowym fanom wiele emocji. Systematycznie trafiamy na książkowe bramki czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zajadłe, rzadko bywa, iż zmagania nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Górnik Polkowice i SKRA Częstochowa jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Górnik.