Spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-0

Puszcza Niepołomice kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-04-23 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: S. Kobusiński 34' 1-0 S. Kobusiński 38' 2-0 S. Kobusiński 64' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 17' J. Bartosz 72'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Kozubal 32' K. Fryzowicz 51' A. Purzycki 69' B. Zoladz 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej wierni fani z zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak L. Solowiej A. Kozubal stale sprawiają wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, iż spotkania przynudzają. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich orazśledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Puszcza Niepołomice oraz Górnik Polkowice oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.