Spotkanie pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice zakończone wynikiem 5-0 na obiekcie Stadion Ludowy

W dniu 2021-12-03 17:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 5-0.

 

Gole strzelali: S. Sobczak 31' 1-0 S. Pawłowski 35' 2-0 S. Pawłowski 65' 3-0 Q. Seedorf 71' 4-0 Q. Seedorf 73' 5-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 61' W. Kaminski 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 44' B. Zoladz 54'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak D. Jonczy M. Biernat często sprawiają swoim stałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe gole i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki statyczne. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Ludowy.