Mecz Chrobry Głogów vs Górnik Polkowice, wynik 2-0

Dnia 2022-02-27 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Chrobry Głogów a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów i Górnik Polkowice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: M. Lebedynski 7' 1-0 M. Rzuchowski 63' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 45' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 38' D. Radziemski 60'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 60'

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Stomil Olsztyn.

Liczna grupa fanów śledzi starcia w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak M. Ziemann D. Radziemski wielokrotnie zagwarantowały własnym stałym sympatykom wiele przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi są nader zażarte, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Chrobry Głogów i Górnik Polkowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion GOS.