Spotkanie pomiędzy Górnik Polkowice i Korona Kielce zakończone wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Górnik dnia 2021-10-23 10:40

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-23 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Górnik Polkowice i Korona Kielce.

Gole strzelali: M. Piątkowski 45' 1-0 A. Danek 74' 1-1 J. Podgórski 83' 1-2 K. Szmyt 90' 2-2

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 27' M. Magdziak 86'

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 32' M. Szpakowski 40' M. Koj 67' Z. Petrovic 71' M. Lewandowski 88' P. Malarczyk 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Piatkowski 77'

Czerwone kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 90'

Główny sędzia spotkania - S. Rasmus. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica natomiast Korona Kielce zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i GKS Katowice.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą fascynujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo B. Zoladz P. Malarczyk nieraz zapewniły kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. Regularnie natrafiamy na idealne bramki i asysty, nieczyste faule gwarantujące smaczku całemu widowisku. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Polkowice i Korona Kielce w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.