Górnik Polkowice kontra Garbarnia Kraków, wynik spotkania 2-1

Górnik Polkowice kontra Garbarnia Kraków, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice oraz Garbarnia Kraków wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-10-29 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Górnik Polkowice a Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: R. Karmelita 9' 1-0 P. Mularczyk 44' 1-1 A. Hafez 60' 2-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 56' D. Pisarek 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 31' D. Nakrosius 52'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Piszczelok. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Motor Lublin natomiast Garbarnia Kraków zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak K. Fryzowicz M. Bartkow często serwują pierwszorzędnym entuzjastom wiele przeżyć. Często zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe gole czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy zawodnikami są nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż mecze nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Górnik Polkowice oraz Garbarnia Kraków jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.