Spotkanie Górnik Polkowice - Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Górnik dnia 2021-10-20 16:00

Dnia 2021-10-20 16:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Górnik Polkowice a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Górnik Polkowice a Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: E. Čikoš 90' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Opalacz 18'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 57' E. Thiakane 71'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi poczynania w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Opalacz K. Stepien systematycznie gwarantują fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na przepiękne asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zażarte, rzadko okazuje się, że potyczki męczą fana. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Górnik Polkowice i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.