Mecz Resovia Rzeszów kontra Górnik Polkowice zakończony wynikiem 0-0

W dniu 2021-11-07 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów oraz Górnik Polkowice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 12'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 28' K. Fryzowicz 37' M. Szuszkiewicz 55' E. Sobkow 76' M. Palaszewski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Gvozdenovic 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Liczni kibice śledzą bardzo interesujące starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak A. Komor A. Purzycki raz za razem zapewniły wyborowym fanom wiele emocji. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, niezwykłe gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Resovia Rzeszów oraz Górnik Polkowice i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.