Mecz Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-2

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice zakończony wynikiem 3-2. W dniu 2023-03-11 13:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce oraz Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: R. Karmelita 29' 0-1 D. Nowak 35' 1-1 D. Nowak 49' 2-1 D. Nowak 53' 3-1 M. Czarny 80' 3-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Nowak 26' K. Wlodyka 59' M. Majewski 88' E. Dzieciol 90' M. Kikolski 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Krasa 23' M. Czarny 48' A. Piech 58' D. Makuch 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków.

Wierni kibice śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak D. Nowak K. Krasa nieprzerwanie sprawiają fantastycznym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między drużynami są zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nudne. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Pogoń Siedlce i Górnik Polkowice z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ROSRRiT.