Mecz Górnik Polkowice vs ŁKS Łódź zakończony wynikiem 0-2

Dnia 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice oraz ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Polkowice a ŁKS Łódź wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: R. Pirulo 14' 0-1 R. Pirulo 77' 0-2 B. Szeliga

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Kozubal 13' M. Piatkowski 17' M. Biernat 47' K. Fryzowicz 55'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Radaszkiewicz 28' M. Wolski 75' J. Moreno 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Polkowice stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Odra Opole natomiast ŁKS Łódź podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak A. Kozubal M. Radaszkiewicz nieraz zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi okazują się zażarte, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nas męczą. Ustawicznie trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Górnik Polkowice oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.