Dnia 2021-09-24 18:30 na stadionie Stadion Górnik miało miejsce spotkanie Górnik Polkowice - Tychy 71 - końcowy wynik 0-1

Górnik Polkowice - Tychy 71 wynik meczu 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Polkowice a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2021-09-24 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się Górnik Polkowice i Tychy 71.

Gole strzelali: L. Grzeszczyk 43' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 34' M. Bancewicz 53' M. Biernat 88'

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 86'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Tychy 71: B. Biel 68'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice natomiast Tychy 71 z KSZO 1929. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak A. Purzycki N. Nedic wielokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż spotkania nudzą. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Górnik Polkowice i Tychy 71 z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Górnik.