Mecz Jastrzębie kontra Górnik Polkowice, wynik 3-1

W dniu 2021-10-16 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu między Jastrzębie a Górnik Polkowice wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: D. Rumin 10' 1-0 D. Rumin 12' 2-0 J. Sypek 58' 2-1 D. Rumin 59' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: M. Bojdys 24'

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 69' D. Krakowski 83'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 42'

Główny arbiter meczu - L. Kuźma. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Jastrzębie stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i GKS Katowice a Górnik Polkowice z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Bojdys B. Zoladz często gwarantują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Trafiamy na niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zmagania między zawodnikami ligowymi są zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki statyczne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Jastrzębie oraz Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.