Spotkanie Górnik Polkowice kontra Resovia Rzeszów, wynik 3-0

Górnik Polkowice kontra Resovia Rzeszów, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Polkowice a Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-05-16 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Karmelita 75' 1-0 M. Piątkowski 79' 2-0 M. Szuszkiewicz 84' 3-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Krakowski 8' D. Makuch 67'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 44' K. Antonik 45' K. Krasa 76' J. Soljic 79' B. Jaroch 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to Ł. Ostrowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wierni fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak D. Krakowski R. Mikulec raz za razem zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Stale obserwujemy ostre faule, widowiskowe bramki i asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Górnik Polkowice oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.