Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2023-09-24 15:45 miało miejsce spotkanie między ŁKS Łódź II i Olimpia Elbląg: 1-1

ŁKS Łódź II - Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2023-09-24 15:45 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź II i Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź II a Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Stefaniak 62' 0-1 J. Radzinski 90' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź II: W. Kosciuk 39' O. Koprowski 89'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Sarnowski 9' M. Famulak 33' M. Spychala 42' B. Mruk 67' P. Jakubczyk 68' O. Yatsenko 76'

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu ŁKS Łódź II stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Olimpia Grudziądz natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Stal Stalowa Wola. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Kalisz.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak W. Kosciuk L. Sarnowski często serwują fantastycznym fanom wiele przeżyć. Walki między graczami okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska statyczne. Stale obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto oglądać spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź II i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.