Na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbyło się spotkanie Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice - wynik 1-1

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-11-28 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: D. Chmiel 28' 1-0 M. Piątkowski 51' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Janicki 67' S. Rudol 80' E. Maissa Fall 90' D. Sovsic 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Palaszewski 49' B. Zoladz 78' D. Krakowski 85'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak R. Janicki M. Palaszewski nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Nieustannie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto oglądać widowiska sportowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Sandecja Nowy Sącz i Górnik Polkowice oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.