Spotkanie ŁKS Łódź II vs Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 2-1

W emocjonującym spotkaniu II Ligi - East, drużyna ŁKS Łódź II pokonała Zagłębie Lubin II wynikiem 2-1. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim LKS Łódź, a jego data i godzina to 6 listopada 2023 roku o godzinie 17:15. Już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli prowadzenie 1-0, jednak goście nie poddali się i zdołali wyrównać. Ostatecznie to ŁKS Łódź II wyszedł zwycięsko, strzelając decydującego gola i zapewniając sobie trzy punkty w 16. kolejce ligowej rywalizacji.

Relacja z meczu ŁKS Łódź II vs Zagłębie Lubin II

W dniu 6 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II oraz Zagłębie Lubin II. Spotkanie to miało miejsce w ramach 16. kolejki II Ligi - East.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść drużyny gospodarzy, ŁKS Łódź II. Już w 8. minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie za sprawą bramki strzelonej przez O. Sławińskiego. Zagłębie Lubin II zdołało wyrównać w 50. minucie, jednak tylko 11 minut później J. Kuźma ponownie wprowadził drużynę gospodarzy na prowadzenie. Ostatecznie, to ŁKS Łódź II cieszył się z trzech punktów po zakończeniu tej emocjonującej potyczki.

W trakcie meczu sędzia M. Myszka pokazał kilka żółtych kartek. Dla drużyny gospodarzy O. Koprowski oraz W. Kosciuk zostali ukarani żółtymi kartkami w odpowiednio 18. i 47. minucie. Z kolei w drużynie przeciwników P. Kruszelnicki, F. Kocaba i R. Adamski zostali ukarani żółtymi kartkami w 5., 7. i 79. minucie meczu.

Po tym zwycięstwie, ŁKS Łódź II z niecierpliwością oczekuje na kolejne spotkania. Ich przeciwnikami w najbliższych meczach będą: Pogoń Siedlce, Wisła Puławy oraz Chojniczanka Chojnice. Z kolei drużyna Zagłębie Lubin II zmierzy się z zespołami Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Hutnik Kraków.