Mecz Górnik Polkowice kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-1

Górnik Polkowice kontra Radunia Stężyca, wynik 0-1.

Pierwsza część spotkania między Górnik Polkowice a Radunia Stężyca zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-10-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Górnik Polkowice i Radunia Stężyca.

Gole strzelali: J. Letniowski 89' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Makuch 21' M. Magdziak 25' D. Makuch 28' T. Kolbon 32' M. Idzik 42' A. Hafez 66' R. Carmelite 88'

Żółte kartki Radunia Stężyca: C. Sauczek 26' J. Letniowski 48' D. Bashlay 67' J. Straus 80'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Makuch 28'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Lechia Gdansk.

Liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy jak D. Makuch C. Sauczek systematycznie serwują wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami okazują się niezwykle zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania nudzą. Stale zdarzają się idealne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc oglądać spotkania piłkarskie ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Górnik Polkowice i Radunia Stężyca i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Górnik.