Dnia 2023-09-17 13:00 na obiekcie Stadion im. Edwarda Szymkowiaka miał miejsce mecz między Polonia Bytom i ŁKS Łódź II: wynik końcowy 2-1

Polonia Bytom - ŁKS Łódź II, wynik 2-1. Dnia 2023-09-17 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Edwarda Szymkowiaka odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Polonia Bytom a ŁKS Łódź II.

Pierwsza połowa spotkania między Polonia Bytom oraz ŁKS Łódź II zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: K. Ropski 23' 1-0 D. Budzik 73' 2-0 J. Labedzki 78' 2-1

Żółte kartki Polonia Bytom: N. Radkiewicz 27' F. Zagiel 47'

Żółte kartki ŁKS Łódź II: G. Glapka 6' A. Malachowski 38' Ricardo Goncalves 68'

Czerwone kartki Polonia Bytom:

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Polonia Bytom zmierzy się już z Stal Stalowa Wola, następne spotkania z drużynami Pogoń Szczecin II i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast ŁKS Łódź II zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Kotwica Kołobrzeg.

Coraz częściej wielu fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi starcia ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak N. Radkiewicz G. Glapka wielokrotnie gwarantują fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealne asysty oraz bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Polonia Bytom oraz ŁKS Łódź II jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion im. Edwarda Szymkowiaka.