Dnia 2022-07-24 17:45 na obiekcie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Jastrzębie oraz Górnik Polkowice zakończone wynikiem 0-2

Jastrzębie - Górnik Polkowice wynik spotkania 0-2. Dnia 2022-07-24 17:45 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 2 pomiędzy Jastrzębie a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jastrzębie i Górnik Polkowice zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: D. Burka 9' 0-1 M. Idzik 18' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: G. Drazik 57'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Slawek 6' M. Idzik 26' K. Fryzowicz 59' D. Pisarek 72'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stawi czoła Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz.

Fani śledzą bardzo interesujące starcia w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak G. Drazik M. Slawek częstokroć zagwarantowały fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki nie są warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Jastrzębie i Górnik Polkowice jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.