Mecz Miedz Legnica - Górnik Polkowice dnia 2021-11-15 17:00 - końcowy wynik 3-1

Miedz Legnica - Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-1. W dniu 2021-11-15 17:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Miedz Legnica a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Miedz Legnica i Górnik Polkowice wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: K. Zapolnik 51' 1-0 M. Dominguez 61' 2-0 M. Szuszkiewicz 67' 2-1 Bruno Garcia 87' 3-1

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 50' N. Mijuskovic 74'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 32' K. Waclawczyk 42' M. Opalacz 48'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Miedz Legnica stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a Górnik Polkowice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak M. Garuch A. Purzycki nierzadko zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wiele niesamowitych wrażeń. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska męczą. Warto więc oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Miedz Legnica i Górnik Polkowice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.