Spotkanie SKRA Częstochowa - Górnik Polkowice na obiekcie Stadion GKS-u: wynik końcowy 2-2

Dnia 2022-04-16 13:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między SKRA Częstochowa a Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: K. Ropski 27' 1-0 M. Biernat 62' 1-1 K. Ropski 76' 2-1 M. Bojdys 89' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 5' A. Olejnik 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 3' M. Bojdys 47' D. Radziemski 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak B. Burman M. Szuszkiewicz nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki między zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa, iż mecze nudzą. Stale natrafiamy na ostre sytuacje na faul, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Górnik Polkowice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.