Mecz ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn, wynik 2-0

Spotkanie ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 2-0 dnia 2024-03-04 15:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz

W meczu II Ligi - East, który odbył się 4 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź, drużyna gospodarzy ŁKS Łódź II pokonała Stomil Olsztyn 2-0. Pomimo bramki na przerwę nie padły, to w drugiej połowie gospodarze potrafili zdobyć dwie bramki, zapewniając sobie zwycięstwo.

Stal Stalowa Wola kontra ŁKS Łódź II, wynik 1-0

Spotkanie Stal Stalowa Wola kontra ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 1-0 dnia 2024-02-23 16:00 na obiekcie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej

W sobotnie popołudnie na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej odbył się niezwykle zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Stali Stalowa Wola i ŁKS Łódź II. Mecz ten, rozegrany w ramach 21. kolejki II ligi - East, zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie to zapadnie na długo w pamięci kibiców obu ekip.

Chojniczanka Chojnice vs ŁKS Łódź II 3-2

Spotkanie Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź II zakończone wynikiem 3-2 na stadionie Stadion Miejski Chojnice dnia 2023-12-02 13:30

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim w Chojnicach odbył się emocjonujący mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź II. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, mimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0. Zawodnicy obu zespołów zaprezentowali wysoki poziom gry, co sprawiło, że rywalizacja była niezwykle widowiskowa i pełna napięcia.

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź II - Wisła Puławy wynik 2-1

Dnia 2023-11-26 16:30 miało miejsce spotkanie ŁKS Łódź II kontra Wisła Puławy: wynik końcowy 2-1

W miniony weekend na Stadionie Miejskim LKS Łódź II odbył się zacięty mecz pomiędzy gospodarzami a drużyną Wisły Puławy. Po pełnym napięcia starciu, piłkarze ŁKS Łódź II wygrali 2-1, odnosząc zwycięstwo w 19. kolejce II Ligii - East. Mecz zakończył się wynikiem 0-0 na przerwę, jednak druga połowa przyniosła wiele emocji i zwrotów akcji. Zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, a ostateczny rezultat rozstrzygnął się dopiero w końcowych minutach spotkania.

Mecz Jastrzębie kontra ŁKS Łódź II, wynik końcowy 3-2

Jastrzębie kontra ŁKS Łódź II, wynik meczu: 3-2

W emocjonującym meczu drugiej ligi - East, drużyny Jastrzębie i ŁKS Łódź II spotkały się na Stadionie Miejskim. Po pełnym zwrotów akcji widowisku, ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów. Wynik meczu zakończył się rezultatem 3-2 na korzyść drużyny Jastrzębie. Od samego początku spotkania obie drużyny prezentowały wysoki poziom sportowy, a wynik na przerwę wskazywał minimalną przewagę gospodarzy wynoszącą 2-1. Przebieg tego meczu dostarczył fanom piłki nożnej wiele emocji i niezapomnianych chwil. Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów z tego spotkania!

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź II - Zagłębie Lubin II, wynik 2-1

Spotkanie ŁKS Łódź II vs Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 2-1

W emocjonującym spotkaniu II Ligi - East, drużyna ŁKS Łódź II pokonała Zagłębie Lubin II wynikiem 2-1. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim LKS Łódź, a jego data i godzina to 6 listopada 2023 roku o godzinie 17:15. Już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli prowadzenie 1-0, jednak goście nie poddali się i zdołali wyrównać. Ostatecznie to ŁKS Łódź II wyszedł zwycięsko, strzelając decydującego gola i zapewniając sobie trzy punkty w 16. kolejce ligowej rywalizacji.