Mecz między Górnik Polkowice oraz Siarka Tarnobrzeg zakończony wynikiem 4-1 na stadionie Stadion Górnik

Górnik Polkowice vs Siarka Tarnobrzeg 4-1. W dniu 2023-04-29 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 29 pomiędzy Górnik Polkowice a Siarka Tarnobrzeg.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Polkowice i Siarka Tarnobrzeg zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: O. Yatsenko 4' 0-1 A. Piech 14' 1-1 J. Kuźma 45' 2-1 S. Kiebzak 47' 3-1 A. Piech 90' 4-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Burka 7' M. Magdziak 28' S. Kiebzak 38' A. Piech 51'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Tyl 18' M. Stefanik 49' F. Jania 79' P. Cichocki 83'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Aluszyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II natomiast Siarka Tarnobrzeg z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ciekawe starcia w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak D. Burka M. Tyl wielokrotnie gwarantują kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki między zawodnikami zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to mecze drętwe. Obserwujemy bezlitosne faule, idealne asysty czy gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Górnik Polkowice i Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.