Spotkanie Górnik Polkowice vs Motor Lublin, wynik końcowy 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Polkowice i Motor Lublin wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-07-30 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Gole strzelali: A. Hafez 36' 1-0 S. Kiebzak 86' 2-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Burka 8' S. Kiebzak 32' K. Fryzowicz 76'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 44' E. Yohannes Kahsay 73'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą starcia, które startują w lidze II Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak D. Burka P. Kusinski nieustannie zapewniają wyborowym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Zdarzają się ostre faule, przepiękne bramki czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż potyczki nudzą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Górnik Polkowice i Motor Lublin jak ich udział w lidze II Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.