Na obiekcie Stadion Górnik odbyło się spotkanie między Górnik Polkowice i Jastrzębie zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza połowa meczu między Górnik Polkowice a Jastrzębie zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-27 16:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Górnik Polkowice i Jastrzębie.

Gole strzelali: B. Żołądź 7' 1-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 56'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 10' O. Podhorin 27' M. Slodowy 38'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Polkowice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Jastrzębie podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak K. Fryzowicz D. Szkudlarek raz za razem serwują wyśmienitym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki między drużynami piłkarskimi są zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska męczą fana. Zdarzają się nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty czy bramki, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Górnik Polkowice i Jastrzębie oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Górnik.